Bezadresowy kolportaż

Auta

Dostawa ulotek? A może maxpost.pl? Oferuję dostawę ulotek, błyskawiczny a także tani sposób na dotarcie do właściwych ludzi. Maxpost.pl jest profesjonalną, zgraną ekipą, która zapewnia bardzo wysoki poziom oferowanych przez siebie usług. Nasza marka przygotowuje a także dystrybuuje ulotki dla największych sieci handlowych w kraju między innymi: Tesco, Carrefour, E. Leclerc, IKEA , Real, Auchan, OBI, Praktiker a także wielu innych.

Jeśli chodzi o kolportaż bezadresowy to wszelkie produkty zrobione przez spółkę maxpost.pl dostarczane są do skrzynek euro, koszyków reklamowych a ponadto na wycieraczki i klamki. Dotyczy to kamienic, blokowisk, strzeżonych lokalów a ponadto prywatnych domów.

Natomiast kolportaż adresowy polega na tym, że nasza ekipa dostarcza zrobione ulotki do biur, instytucji, a ponadto firm. Najczęściej z opcji kolportażu adresowanego korzystają restauracje a także firmy , które oferują catering.

Wejdź na naszą stronę internetową maxpost.pl oraz zapoznaj się z szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta oraz korzystne cenniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *