Lastryko jest odporny na promienie UV a także ścieranie.

Auta

Spółka Zagórski Terrazzo na swojej własnej stronie internetowej ma do zaoferowania lastryko Tychy. Jest to rodzaj okładziny, wykonanej z cementu i równocześnie bardzo dobry materiał wykończeniowy, między innymi dla podłóg klatek schodowych, korytarzy, a także zewnętrznych części konstrukcji obiektu. Jest on odporny na promienie UV a także ścieranie a dodatkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Lastryko zamówione na stronie firmy jest dostępne w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wielkości (formaty: 30×30 a także czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta bardzo prosta w obróbce mechanicznej wykładzina wyróżnia się małą nasiąkliwością, antypoślizgowością i mrozoodpornością oraz antypoślizgowością. Firma Zagórski-terrazo oferuje płytki z niezwykle bogatą paletą barw i wzorów, produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a zatem maksymalnie trwałe mechanicznie.

Ponadto bez kłopotu transportowane w każde miejsce i bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Ładne, z dowolnie zmienianym przez klienta sposobem wykończenia. Służące wyjątkowo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *