Park trampolin dla dziecka Dzierżoniów

Auta

Jump4u to park trampolin znajdujący się w Dzierżoniowie. Nasz park jest otwarty przez cały rok a także jest bardzo polecany dla rodzin z dziećmi w wieku od trzech do dwunastu lat. Jest to też wspaniała propozycja spędzenia wolnego czasu dla ludzi kochających sport, a w szczególności dla akrobatów.

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny sprzęt trampolinowy dla dzieci a także dorosłych. W naszym parku znajduje się boiska do koszykówki, strefa akrobatyczna, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami i urodzinowe stoły.

Gorąco zapraszamy uczniów na atrakcje Dzierżoniowa dla dzieci, wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego! Jeśli chciałbyś się doskonale bawić ze znajomymi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to świetny sposób na imprezę a także ćwiczenia równocześnie. Przyjdź i wtedy przekonaj się, jak łatwo można się bawić a także jednocześnie dbać o kondycję!

Twoje dzieci mogą bezpiecznie skakać oraz znakomicie się bawić. Swój park idealnie nadaje się do organizacji przyjęć urodzinowych a także wielu innych imprez. Zapraszamy do odwiedzenia parku oraz dołączenia do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *