Podłoga winylowa jest świetnym rozwiązaniem również w trakcie zimy, ponieważ jest ciepła w dotyku oraz miękka.

Budownictwo

Winylowe panele są znane na rynku, ponieważ gwarantują przyjemną atmosferę w wielu pomieszczeniach. Mają też mnóstwo innych, pozytywnych aspektów. Można wśród nich wymienić opcję szybkiego montażu, na co pozwalają specjalne zatrzaski. Dlatego do zamontowania winylowych paneli nie należy stosować fachowych narzędzi, natomiast można to zrobić nawet ręcznie.

Winylowe panele MODULEO EIR zapewniają wysoki komfort osobom, które lubią chodzić w mieszkaniu gołymi stopami. Winylowa podłoga jest doskonałym rozwiązaniem nawet w trakcie zimy, ponieważ jest przyjemna, ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to prawdziwa ogromna przyjemność. Podłoga winylowa odznacza się również prostą pielęgnacją. Takie panele są wysokoodporne na roztocza oraz wodę, a ich pielęgnowanie polega tylko na odkurzaniu oraz zmywaniu mopem czy ścierką. Trzeba to robić systematycznie, a będą nam służyć przez długi czas.

Winylowe panele MODULEO EIR są bardzo powszechne i można je montować w każdym wnętrzu. Są bardzo wytrzymałe, za sprawą czego montaż wręcz w wilgotnym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele z winylu posiadają odpowiednią warstwę wierzchnią powodującą, że są wysoko odporne na naciski, dlatego mogą być bez problemu używane w wnętrzach intensywnie używanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są wykonane z polichlorku winylu, czyli materiału syntetycznego stosowanego, na przykład do produkcji gramofonowych płyt. Są wykonane z kilku cienkich warstw a także powykańczane poliuretanem. Powoduje to wzmocnienie powierzchni. Różnicą w odniesieniu do klasycznych paneli jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Dzięki temu nie trzeba się martwić tym, że faktura z upływającym czasem stanie się mniej zauważalna, za sprawą działania promieni UV albo zwyczajnego wytarcia.

Dzięki odpowiedniemu wykonaniu panele winylowe MODULEO EIR są bardzo wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia, poprzez co bez problemu mogą być stosowane w wszelkiego typu biurach, sklepach, butikach albo miejscach publicznych. Na pierwsze spojrzenie nie różnią się od paneli tradycyjnych, ale można je spotkać w zdecydowanie większej ilości kolorów i wzorów. Posiadają także różnorodną grubość. Specjalnym rodzajem paneli podłogowych są płytki z winylu, które pod względem wyglądu przypominają wykorzystywane dawniej linoleum, a więc elastyczną wykładzinę zrobioną z utwardzonej oraz specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Aktualnie na rynku dostępne są nawet panele winylowe które imitują całkiem inne wyroby, jak przykładowo kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe 3D, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie.

Warto podkreślić, że panele winylowe LAYRED EIR sa niezmiernie stabilne. To najważniejsza zaleta jeżeli chodzi o podłogę. Materiał użyty w trakcie produkcji takich paneli jest odporny na działanie wody a także nie rysuje się, ani nie przebarwia. Z tych powodów winylowe panele mogą być używane w wnętrzach takich jak przykładowo kuchnia czy toaleta a dodatkowo w mieszkaniach, gdzie mieszkają czworonożni pupile. Są również bardzo odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a więc upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi wymianą lub naprawą podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to również świetne rozwiązanie do pokoju w bloku, ponieważ posiadają wyśmienite właściwości jeżeli rozchodzi się o nośność dźwięków. Jest to w szczególności ważne w blokach z wielkiej płyty, gdzie nawet przemieszczanie się w obuwiu często może powodować efekt uporczywego stukania. W dodatku winylowe panele posiadają właściwości antypoślizgowe, a więc są bezpieczne dla maluchów lub ludzi starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *