Portale pomagają nam ocenić nastrój naszej byłej dziewczyny.

Uncategorized

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom nauczycieli do tego, ażeby wytrwale się uczyć, lecz także namowom serca. Mija nas na korytarzach niemała liczba dziewczyn niesamowitej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, mamy taką piękną dziewczynę w jednej klasie. Próbujemy rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, flirtów, żeby tylko udało się przyciągnąć „tej jedynej”. W końcu się udaje. Stajemy się parą, ale coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co przynosi pewną ulgę, lecz po pewnym czasie wychodzi na jaw, iż nie potrafimy o niej zapomnieć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Bardzo istotnym kłopotem jest przyczyna waszego rozstania. Trudno jest wrócić do byłej, w momencie gdy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to droga przez mękę oraz nie za każdym razem kończy się zwycięstwem. Sprawa jest łatwiejsza, jeśli rozeszliście się, gdyż uczucie osłabło a także coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, że po jakimś czasie ponownie się spotkacie, a ponownie coś zaiskrzy. Czasami jednakże powinniśmy początkowo dowieść, iż zaszła w nas duża zmiana. Powód waszego rozstania jest więc kwestią niezwykle ważną! Kolejno musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole możemy to ustalić bardzo szybko, bowiem przenigdy nie zabraknie osób, które powiedzą nam o kolejnym związku naszej byłej. Jeżeli nie mamy takich ważnych informacji od przyjaciół, pozostaje nam jeszcze twitter, facebook lub inne portale, z których, korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi związkami w sieci. Portale pomagają nam także określić nastrój naszej byłej dziewczyny. W momencie gdy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni oraz wyczekuje na nasz krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie oraz próbować bardzo delikatnie i z dużym wyczuciem odzyskać najpierw jej zaufanie, a w przyszłości również i serce. Jednakże jeżeli dodaje fotki z różnych imprez, przedstawiające, jak wyśmienicie się bawi, to oznacza, że pragnie o waszym związku zapomnieć jak najszybciej. Można wtedy delikatnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przeginania!). Bez wątpienia błyskawicznie nawiąże z nami ciężką rozmowę przez sms-y! Jej poruszenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, gdy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać oraz ukierunkować. Skrajne emocje to znak ogromnego zaangażowania z jej strony. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak dobrze znamy naszą byłą dziewczynę. Wiemy w jaki sposób się zachowuje, gdy jest jej smutno. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po rozstaniu. Zazwyczaj kobiety mają wyjątkowo drapieżne charaktery, więc również jesteśmy zmuszeni zademonstrować swoje pazury, jednocześnie ukazując gotowość do ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednakże manewrów byśmy nie próbowali, to i tak najważniejsze jest nasze uczucie. Jeżeli to był poważny związek, dla którego potrafimy bardzo dużo poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej – pokazać, iż żar naszej miłości płonie tylko dla niej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *