Stosując określone perfumy pokazujemy swoją osobowość.

Auta

Perfumy obecnie są połączone z naszym „byciem”. Są nieodłączną częścią osobowości człowieka. Zapach ma duży wpływ na nasze samopoczucie i jest magnesem przyciągającym inne osoby do nas. Perfumy podkreślają nasze emocje a także nasz charakter. Ładny zapach ma wpływ na to jak się czujemy. Używając określonych perfum pokazujemy swoją osobowość. To wspaniała wskazówka dla ludzi, którzy poszukują partnera lub partnerki. Wiadomo, że będziemy chcieli się umówić na kolejne spotkanie wyłącznie z osobą, której zapach okazał się dla nas przyjemny, inspirujący. Tak więc perfumy to znak rozpoznawczy ludzi. Wybieramy różne zapachy, które możemy podzielić na pięć grup: orientalne, cytrusowe, kwiatowe, drzewne, szyprowe (drzewno- cytrusowe). Jak dużo zapachów, tyle osobowości i emocji kobiecych. Tymczasem mężczyźni wybierają zapachy drzewne (cedr, drzewo sandałowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe), fugere (zapachy paprociowe). Właściwie każdy mężczyzna jest inny. Stosowane przez niego perfumy wskazują na jego charakter.

Zapachy delikatne wybierają często osoby wrażliwe o łagodnym usposobieniu. Tymczasem zapachy mocniejsze przypisuje się ludziom postrzeganym jako ambitne, pewne siebie. Aktualnie dużo znanych osób określanych mianem „celebrytów” reklamuje swoim nazwiskiem perfumy. Stanowi to dla wielu ludzi dużą zachętę do zakupu i wypróbowania tego zapachu. Kupujemy markowe perfumy damskie, głównie z powodu ich wysokiej jakości i trwałości.

Postacie, które dają nazwę konkretnym zapachom są osobami, z którymi się identyfikujemy. Jest to bardzo ważny czynnik , który motywuje nas do kupna danych perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *